Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji).
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

szukaj

AKTUALNOŚCI

Przekaż 1 procent podatku dochodowego potrzebującym

Szanowne Koleżanki i Szanowni Koledzy,

W związku z trwającym obecnie okresem dokonywania rozliczeń z tytułu otrzymywanych przychodów za rok 2018, który kończy się w dniu 30.04.2019 r., oraz z możliwością przekazania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych, Krajowa Rada Izby Architektów RP przesyła sugestie dla potrzeb osób zrzeszonych w samorządzie zawodowym architektów, bądź członków ich najbliższych rodzin, które znajdują się w szczególnie trudnej sytuacji, m.in. osób chorych, potrzebujących intensywnego i długotrwałego leczenia lub innego wsparcia materialnego czy osób niepełnosprawnych,które są pod opieką organizacji pożytku publicznego. (oficjalne pismo poniżej).

Podlaska Okręgowa Rada Izby Architektów prosi o szczególne zwrócenie uwagi na wskazaną pod nr 6. osobę z rekomendowanej listy - jest to wsparcie dla rodziny jednego z członków naszej izby, w imieniu którego serdecznie dziękujemy.

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”

Dane do wskazania w rozliczeniu podatkowym (PIT):
KRS : 0000037904
Cel szczegółowy: 26102 Maria Markuszewska

Informacja została przekazana przez kol. Dariusza Markuszewskiego, arch. Izby Architektów RP,
Członka Podlaskiej Okręgowej Izby Architektów RP.
data publikacji: 2019-04-25 14:04:55

Pliki do pobrania:
Pismo Sekretarza Krajowej Rady IA RP
Ulotka informacyjna Maria Markuszewska