Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji).
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

PRZYJMĘ DO PRACY


Pracownia Horba Studio poszukuje osoby na stanowisko Asystenta Architekta.

Od kandydatów oczekujemy:
- wykształcenie wyższe kierunkowe – architektura i urbanistyka (lub w trakcie);
- doświadczenie w biurze projektowym (mile widziane doświadczenie przy projektach handlowych i magazynowych oraz biurowych);
- znajomość programu Archicad (dodatkowym atutem będzie znajomość wersji 22 lub niższej oraz programu do renderowania i animacji Lumion 9.5);
- zaangażowanie, dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań;

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV (ze zdjęciem) + portfolio (do 10mb) na adres biuro@horbastudio.pl oraz napisanie kilku słów o sobie.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
W CV prosimy o zawarcie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r o ochronie danych osobowych tj. ( Dz. U z 2016 r poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."

kontakt:
Horba Studio - Adrian Horba   |  tel. 508111308   |   email: biuro@horbastudio.pl